Starcraft 2

#1 Myśli z neostali

Prosto z głowy Niklausa

Mimo tego, że spędziliśmy już trochę czasu ze sobą to ja wciąż nie mogę przywyknąć do obecności tylu ludzi wokół mnie.
Czuję się tak jak za czasów… czasów…

Nieważne.

W jakiś sposób (prawdopodobnie bezczynności reszty grupy) na wierzch naszej małej społeczności, jako przywódca, wypłynął Seve Morales. Były gangster i groźny typ, tak słyszałem. Trochę od niego, ale więcej od innych.
Przyjąłem jego zwierzchnictwo, bo też czemu i nie. Koniec końców i tak się musi ze mną liczyć, bo to ja prowadzę “Serdeczny uścisk”.
To dziwny człowiek, ale jak się tak głębiej zastanowię…

Ner Itah jest Duchem. Przynajmniej był kiedyś. Teraz siedzi na moim statku i razem z resztą zajmuje się… tym czym zwykli zajmować się najemnicy. Czyli pracą.
Nie poznałem go za dobrze. Szczerze to gdyby nie ta dość charakterystyczna ksywa, to miałbym problemy z jego zapamiętaniem.
Może nie aż takie. W końcu to Duch.

Johnny. Ta przerażająca cholera to kawał upartego człowieka. Trochę się trzeba było namęczyć, żeby nie wpakował nas swoją krótkowzrocznością w tarapaty.
Nosi na sobie kradziony pancerz i gada do niego. Oszołom.

O tym cholerze Zrzędzie to szkoda gadać. Nosi go, jakby zawsze miał coś ochotę rozwalić. Mądra, złośliwa bestia i kawał świni.
Ale co tam. Przynajmniej mnie w tym wyręcza.

O protossach słyszałem jakieś tam opowieści, z czego dużą część usłyszałem po pijaku, więc zakładam, że część z tego po prostu sobie wymyśliłem. Jeśli chciałbym zweryfikować to mam w naszej drużynie takiego prawdziwego, z krwi i kości. Szkoda, że cholera jest taka małomówna. Wołamy na niego Iki. Doskonale wpisuje się w moje wyobrażenie tych bezustych obcych. Nawet nie jest irytujący. Nawet.
Gdyby nie fakt, że posiada jakieśmałe podobieństwo zerga, od którego smarkam i puchnę, jakby mnie sam Bnuk opluł. To małe gówno na drobnych łapkach wyjątkowo sobie mnie upodobało.
Najgorzej jest jak mnie obliże… uech.
Mam nadzieję, że jak najszybciej udam się na leczenie.

Comments

dogier1984 mikogotyk

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.