Starcraft 2

Dziennik Ikyogiego #2
egassem sdrowkcab

Dór jóm ęis ejudjanz eizdg, ikwózaksw ędjanz ilśej, oc a? Ijcaziliwyc jejom ainezrjebo od ajzako eizdęb jeinmjanyzrp. Ędjanz śoc ijzako jezsżibjan yzrp. Ikyzum im ejukarb…

View
Sesja #2
Zapowiedź

Przypominam że jutro o 11:00 mamy sesję. Chcę żebyście wcześniej wszyscy przyszli o 10:00 bo trzeba przygotować kamerki i obgadać R20 :)

View
Roll20

https://app.roll20.net/join/906273/Kt3ljA

Jutro przed startem omówię co i jak.

View
#1 Myśli z neostali
Prosto z głowy Niklausa

Mimo tego, że spędziliśmy już trochę czasu ze sobą to ja wciąż nie mogę przywyknąć do obecności tylu ludzi wokół mnie.
Czuję się tak jak za czasów… czasów…

Nieważne.

W jakiś sposób (prawdopodobnie bezczynności reszty grupy) na wierzch naszej małej społeczności, jako przywódca, wypłynął Seve Morales. Były gangster i groźny typ, tak słyszałem. Trochę od niego, ale więcej od innych.
Przyjąłem jego zwierzchnictwo, bo też czemu i nie. Koniec końców i tak się musi ze mną liczyć, bo to ja prowadzę “Serdeczny uścisk”.
To dziwny człowiek, ale jak się tak głębiej zastanowię…

Ner Itah jest Duchem. Przynajmniej był kiedyś. Teraz siedzi na moim statku i razem z resztą zajmuje się… tym czym zwykli zajmować się najemnicy. Czyli pracą.
Nie poznałem go za dobrze. Szczerze to gdyby nie ta dość charakterystyczna ksywa, to miałbym problemy z jego zapamiętaniem.
Może nie aż takie. W końcu to Duch.

Johnny. Ta przerażająca cholera to kawał upartego człowieka. Trochę się trzeba było namęczyć, żeby nie wpakował nas swoją krótkowzrocznością w tarapaty.
Nosi na sobie kradziony pancerz i gada do niego. Oszołom.

O tym cholerze Zrzędzie to szkoda gadać. Nosi go, jakby zawsze miał coś ochotę rozwalić. Mądra, złośliwa bestia i kawał świni.
Ale co tam. Przynajmniej mnie w tym wyręcza.

O protossach słyszałem jakieś tam opowieści, z czego dużą część usłyszałem po pijaku, więc zakładam, że część z tego po prostu sobie wymyśliłem. Jeśli chciałbym zweryfikować to mam w naszej drużynie takiego prawdziwego, z krwi i kości. Szkoda, że cholera jest taka małomówna. Wołamy na niego Iki. Doskonale wpisuje się w moje wyobrażenie tych bezustych obcych. Nawet nie jest irytujący. Nawet.
Gdyby nie fakt, że posiada jakieśmałe podobieństwo zerga, od którego smarkam i puchnę, jakby mnie sam Bnuk opluł. To małe gówno na drobnych łapkach wyjątkowo sobie mnie upodobało.
Najgorzej jest jak mnie obliże… uech.
Mam nadzieję, że jak najszybciej udam się na leczenie.

View
Dziennik Ikyogiego #1

Po raz kolejny dostaję dowody na to, że terranie są zadziwiającą rasą. Aby człowiek znalazł człowieka, musi zkontaktować się z innym człowiekiem, który zna jeszcze innego i dopiero ten ostatni ma dojścia do docelowego. Łatwo nimi manipulować. Gdy jeden powiedział o znajomościach, przeciwnicy po prostu uciekli.
Uwaliłbym tych co zagrodzili nam drogę, ale nie będę się na zbyt wychylał… Jeszcze powtórzy się historia z rodzicami.
Latamy przestażałym statkiem, nawet jak na ich standardy…
Wróciłbym na światostatek, ale nie znam jego położenia oraz nie wiadomo, jak na mnie zareagują… No cóż, trzeba dalej bawić się z grupą specjalnej troski.
Przynajmniej Seve mnie nie zostawił, mimo że wyczuł, że atakują tylko mnie.
Poznałem dzięki Aequanimitasowi smak piwa, oraz bakalii. Dobrze jest mieć pieszczocha, ale nie wiem, jak oni mogą jeść to przesłodzone coś.11657418_408051399399104_1884569157_n.png

View
Welcome to your campaign!
A blog for your campaign

Wondering how to get started? Here are a few tips:

1. Invite your players

Invite them with either their email address or their Obsidian Portal username.

2. Edit your home page

Make a few changes to the home page and give people an idea of what your campaign is about. That will let people know you’re serious and not just playing with the system.

3. Choose a theme

If you want to set a specific mood for your campaign, we have several backgrounds to choose from. Accentuate it by creating a top banner image.

4. Create some NPCs

Characters form the core of every campaign, so take a few minutes to list out the major NPCs in your campaign.

A quick tip: The “+” icon in the top right of every section is how to add a new item, whether it’s a new character or adventure log post, or anything else.

5. Write your first Adventure Log post

The adventure log is where you list the sessions and adventures your party has been on, but for now, we suggest doing a very light “story so far” post. Just give a brief overview of what the party has done up to this point. After each future session, create a new post detailing that night’s adventures.

One final tip: Don’t stress about making your Obsidian Portal campaign look perfect. Instead, just make it work for you and your group. If everyone is having fun, then you’re using Obsidian Portal exactly as it was designed, even if your adventure log isn’t always up to date or your characters don’t all have portrait pictures.

That’s it! The rest is up to your and your players.

View

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.